Kolejne kolarskie sukcesy policjantów z Zamościa!

Sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski ponownie z sukcesami zakończyli kolarskie zmagania służb mundurowych. Tym razem w podwarszawskich Markach jechali w finałowym cyklu Wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji.

W minioną niedzielę w Markach w finałowych zawodach cyklu o Puchar Komendanta Głównego Policji na kilku dystansach rywalizowało prawie 900 amatorów MTB. Wśród uczestników wyścigu byli policjanci z całej Polski. Tradycyjnie już w kolarskich zmaganiach wzięli również udział mundurowi z zamojskiej Policji - sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski. Do mety dojechali z notami dającymi im drugie miejsca na podium.

W kategorii Open kobiet sierż. Monika Mazur z KMP w Zamościu zajęła II miejsce na podium. Jako drugi w kategoriach Open oraz M1 do mety dojechał również st. sierż. Radosław Wasilewski z KP w Szczebrzeszynie.

Po wyścigu w Markach dokonano również klasyfikacji generalnej. Aby uczestniczyć w podsumowaniu należało, zgodnie z regulaminem kategorii policyjnej, ukończyć co najmniej trzy z pięciu wyścigów. Po podsumowaniu Radosław Wasilewski w dwóch kategoriach – Open oraz M1 uplasował się na II miejscu.

Policjanci z całego kraju wrócą na LOTTO Poland Bike Marathon 12 października, gdy podczas finału cyklu w warszawskim Wawrze będą rywalizować o mistrzowskie koszulki i medale Mistrzostw Polski MTB Policji 2019.

Naszym policyjnym kolarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.