Poszukujemy sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny - Aktualności - KMP Zamość

Aktualności

Poszukujemy sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny

Data publikacji 12.02.2019

Zamojscy policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny, do którego doszło nocą z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Stary Zamość. Kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Wszelkie informacje można przekazać dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Informację można przekazać także anonimowo

Zamojscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 17 w m. Stary Zamość. Informację o ujawnieniu leżących w przydrożnym rowie zwłok mężczyzny, mundurowi otrzymali w niedzielę przed godziną 7.00. Na miejsce, natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy przy udziale prokuratora i biegłego z zakresu badań wypadków drogowych przystąpili do wyjaśniania okoliczności zdarzenia.

   Ofiarą wypadku okazał się 36-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość. Na podstawie dotychczas zgromadzonych informacji ustalono, że do wypadku doszło ok. godz. 0.30 nocą z soboty na niedzielę. Sprawca zdarzenia poruszał się samochodem osobowym najprawdopodobniej marki Daewoo Matiz. Po zdarzeniu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Zamościa, pozostawiając poszkodowanego bez pomocy i szans na przeżycie.

   Śledczy apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy. Wszelkie informacje można przekazać: osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Informacje takie można przekazać także anonimowo.(jk)