Przekazanie nowych komputerów dla Posterunku Policji w Zwierzyńcu - Aktualności - KMP Zamość

Aktualności

Przekazanie nowych komputerów dla Posterunku Policji w Zwierzyńcu

Dzięki uprzejmości dyrekcji Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu otrzymali nowy sprzęt komputerowy. Wczoraj odbyło się oficjalne przekazanie komputerów, a już od dzisiaj zwierzynieccy mundurowi zaczęli pracę na nowym sprzęcie.

Wczoraj w siedzibie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu komputerowego, z którego podczas codziennej służby będą korzystali policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu. Obecny podczas spotkania I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Andrzej Mioduna podziękował dyrektorowi RPN Panu Andrzejowi Tittenbrun za okazaną pomoc i przekazany sprzęt. Nawiązał również do wieloletniej współpracy pomiędzy zwierzyniecką policją, a strażnikami RPN, która każdego dnia przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa zarówno mieszkańców Zwierzyńca, jak i turystów odwiedzających to urokliwe miejsce na Roztoczu. W spotkaniu uczestniczył również asp. szt. Szymon Kozielewicz - Kierownik Posterunku Policji w Zwierzyńcu, który wspólnie z policjantami ze Zwierzyńca podczas pracy będzie korzystał z przekazanych komputerów.

Również władze Gminy Zwierzyniec zadeklarowały pomoc finansową dla mundurowych ze Zwierzyńca. Przekazane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup rowerów dla policjantów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem już w nadchodzącym sezonie turystycznym będzie można zobaczyć policjantów patrolujących tereny Zwierzyńca na służbowych rowerach.

D.K-B.