Przekroczyli prędkość - Aktualności - KMP Zamość

Aktualności

Przekroczyli prędkość

Data publikacji 13.02.2017

Wczoraj w ręce policjantów zamojskiej drogówki wpadło dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość. Kierujący audi jechał za szybko o 51 km/h. Kierowca renaulta przekroczył zaś dozwoloną prędkość o 71 km/h. Oprócz utraty uprawnień, kierowcy za popełnione wykroczenie ukarani zostali mandatami karnymi.

Obaj kierowcy w ręce policjantów zamojskiej drogówki wpadli wczoraj. Po godzinie 8.00 na ul. Legionów w Zamościu mundurowi skontrolowali prędkość kierującego samochodem renault. Wskazanie policyjnego urządzenia pokazało, że kierowca tego pojazdu przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h. Kontrola drogowa zakończyła się dla 47-letniego mieszkańca Ukrainy zatrzymaniem uprawnień i kilkusetzłotowym mandatem karnym.

Uprawnienia do kierowania stracił również 18-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego. Mężczyzna zatrzymany został w Łabuniach na drodze krajowej nr 17. Jak wskazał pomiar wykonany przez policjantów, nastolatek kierując audi przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość o 51 km/h. Za popełniony czyn 18-latek ukarany został mandatem karnym. Jego konto powiększyło się również o 10 karnych punktów. (jk)